Uczę w klasach młodszych

Dostępność: towar dostępny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

" Uczę w klasach młodszych " przykłady nauczania rozwojowego w Szkołach Uczących S

pod redakcją D. Sterny

"Uczę w klasach młodszych" to poradnik dla nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego odpowiadający w praktyczny sposób pytanie, jak oceniać najmłodszych i wspomagać ich rozwój, nie używając nieadekwatnego na tym etapie edukacji oceniania za pomocą stopni.
Poradnik pod redakcją wieloletniej ekspertki Centrum Edukacji Obywatelskiej Danuty Sterny powstał jako zbiorowe dzieło nauczycielek - praktyczek, które problemy i dylematy związane z oceną opisową i wprowadzaniem w życie szkolne oceniania rozwojowego rozwiązywały samodzielnie w swojej pracy w klasach I-III. Z ich doświadczeń oraz
doświadczeń nauczycieli uczestniczących w programach CEO Szkoła Ucząca Się i Aktywna Edukacja powstał przystępny przewodnik po sposobach oceniania bez ocen, ilustrowany przykładami autentycznych prac uczniowskich z informacjami zwrotnymi udzielonymi przez nauczycieli.
"Uczę w klasach młodszych" to nowoczesna publikacja, odpowiadająca na zmieniające się potrzeby polskiej edukacji - rekomendowana przez ekspertów w dziedzinie pedagogiki i rozwoju.

wydanie I

Format B5

ISBN 978-83-64602-44-3

Data wydania 2015 

Seria: Biblioteka Akademii SUS

recenzja http://www.edunews.pl/system-edukacji/warto-przeczytac/3061-nauczanie-rozwojowe-w-praktyce 

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZKOLENIAMI DLA NAUCZYCIELI kliknij tutaj

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl