BELFEDAR

Dostępność: towar dostępny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Planszowa gra kooperacyjna

Gra dostępna w sprzedaży również na: https://chochliki.sklep.pl/

facebook Belfedar

Belfedar – drzwi na świat – wywiad z Joanną Krawczyk i Magdą Braksator

 

Rozwijanie współpracy w grupie poprzez świetną zabawę!

Belfedar to planszowa gra kooperacyjna, która polega na współpracy między uczestnikami. Doskonale rozwija umiejętności społeczne – niezbędne do pozytywnego rozwiązywania konfliktów. Dzieje się tak poprzez zadania mające na celu: poznanie samego siebie oraz pozostałych graczy, rozwijanie szacunku do siebie i innych, kreatywne pomysły, a także wyrażanie i kontrolowanie emocji, słuchanie i współpracę…

Gra zawiera 246 zadań, w których wykorzystywane są różne środki wyrazu: gestykulacja, rysunek, gry słowne, pismo, ruch, śpiew… Aby z sukcesem ukończyć grę uczestnicy powinni ze sobą współpracować – ucieczka z twierdzy Belfedar do cudownego Królestwa Umenii możliwa jest jedynie dzięki zaangażowaniu wszystkich graczy.

Belfedar doskonale sprawdzi się w szkole: na lekcjach, zajęciach dodatkowych, w świetlicy, w bibliotece. Polecamy grę jako element integrujący uczniów, ale również inspirację do dyskusji nad ważnymi tematami. Grę można wykorzystać także do poprawy współpracy grup dorosłych i do dobrej zabawy z przyjaciółmi.

Liczba graczy: od 4 do 8

Wiek: od 10 lat

Czas gry: od 30 do 60 minut

Więcej informacji na grze można znaleźć na blogu gry: http://blogiceo.nq.pl/belfedar/

 

OPINIE NA TEMAT GRY BELFEDAR

 

  1. Zalety tej gry można w pełni odkryć w klasie szkolnej, w grupie świetlicowej. Tam, gdzie jest więcej osób i zależy nam na ćwiczeniu współpracy, integracji oraz… na dobrej zabawie.

 pedagog wczesnej edukacji

 http://blogiceo.nq.pl/paczka/2014/03/11/zapraszamy-do-reklamy/

 

  1. Bawiliśmy się świetnie, niektórzy ze śmiechu pokładali się na podłodze. A najważniejsze, że obu drużynom udało się pokonać strażnika twierdzy BELFEDAR. Wszystko to, dzięki myśleniu strategicznemu, komunikacji i odłożeniu rywalizacji na bok.

 Uczniowie z Wrocławia

 http://umiejetnosciprzyszlosci.pl/portfolio/warsztaty-kooperacja-z-gra-belfedar/

  

  1. Absolutny hit to Belfedar - gra, o którą można w całości oprzeć zajęcia teambuildingowe, jest fantastycznym narzędziem wychowawczym. Polecam, bo i ja bawiłem się świetnie grając z przyjaciółmi - rówieśnikami i parokrotnie prowadziłem w oparciu o tę grę bardzo udane zajęcia dla grup w wieku 10-15 lat.

 Z forum „Gry do świetlicy szkolnej”

 

  1. „Belfedar” to gra o bardzo dużym potencjale. Stworzona, aby pomóc rozwijać umiejętności społeczne, uczyć współpracy oraz pokojowego rozwiązywania konfliktów.

 Uczestnik spotkań „Środa z planszówkami”

  

  1. Gra jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczyn. Zadania są interesujące dla osób w każdym wieku. Gra rozwija słownictwo, kreatywność, uczy współpracy.

 Nauczycielki-bibliotekarki, uczestniczki warsztatów z grą Belfedar

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl