REGULAMIN SKLEPU

Sklep internetowy, działający pod adresem www.civitas.com.pl , prowadzony jest przez Civitas  Spółkę z o.o., wpisaną przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000026893, nr NIP 739-010-21-36 , nr Regon 004448200., z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10 lok 1

Regulamin

1.       Każde złożone przez klienta zamówienie musi być potwierdzone e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

2.       Aby transakcja została zrealizowana, prosimy o potwierdzenie zamówienia klikając na wskazany link w otrzymanej wiadomości z księgarni. W przypadku braku takiego potwierdzenia, księgarnia zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

3.       Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

4.       O braku na stanie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

5.       Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 7 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia (średni czas oczekiwania na przesyłkę 4 dni). W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Wydawnictwa.

6.       Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało telefon odbiorcy i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, firma zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

7.       Księgarnia oferuje trzy formy płatności:
- za pobraniem 
pocztowym

       - przelewem:  przesyłka będzie wysłana wraz z rachunkiem do opłacenia w terminie 14 dni od daty wystawienia 

       - szybka płatnośćtpay.com 

     

           

                 Dane do przelewu:

                  Civitas Sp. z o.o.

                  ul. Noakowskiego 10 lok.1

                  00-666 Warszawa

           Nr konta bankowego: 05 1090 1883 0000 0001 1983 7092

    

 8.    Cena tytułu nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy w każdym w/w przypadku zostanie dołączony do wartości zakupionego towaru. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się cena towaru i cena przesyłki

        -- nie dotyczy e-booka

 9.     W przypadku, kiedy wartość zamówienia przekroczy kwotę 200,00 zł, całkowity koszt dostawy pokrywa wydawnictwo.

        Zasada ta nie dotyczy gry planszowej.

10.   Każdy klient otrzymuje od nas dowód zakupu Fakturę VAT. Jeśli faktura ma być na firmę należy podać nazwę, dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu w naszej księgarni klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.

11.   Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą mailową civitas@ceo.org.pl   lub  telefoniczną:
pod numerem 602253506 w godz. 8-16
Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

12.    Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002r. O ochronie praw konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w Księgarni bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany, kopiowany lub nie został w żaden sposób zniszczony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub fakturę. Wydawnictwo gwarantuje zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną wysłane przekazem pocztowym. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, klient płaci również za odesłanie towaru.

13.    Liczba zamawianych tytułów nie jest ograniczona.

14.    Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych wydawnictwa Civitas i nie będą udostępniane innym podmiotom.  Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

  •                    Wszystkie uwagi, propozycje, skargi prosimy kierować do:

Civitas Sp. z o.o.

ul. Noakowskiego 10 lok.1

                                           00-666 Warszawa                               

e-mail: civitas@ceo.org.pl


tel:  602253506 godz. 8.00 – 16.00 (pon-pt)

 godz 9.00 - 13.00 (pon-pt)

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Civitas Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Noakowskiego 10, tel.: 22 875 85 40 email:civitas@ceo.org.pl.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla zawarcia umowy kupna/sprzedaży.

Dane przetwarzane są w celu zawarcia i realizacji umowy kupna/sprzedaży

Dane mogą również być powierzane do przetwarzania podmiotom, które świadczą na rzecz Civitas Sp. z o.o usługi wiążące się z przetwarzaniem danych osobowych, z zastrzeżeniem, że te podmioty nie nabywają prawa do samodzielnego przetwarzania tych danych a jedynie do wykonywania poleceń Civitas w tym zakresie.

Dane osobowe związane z umową są przechowywane do chwili  do chwili upływu okresu przechowywania dokumentacji lub do chwili upływu okresu wynikającego z obowiązujących przepisów dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych, przy czym obowiązuje najdłuższy okres.

Kupujący ma prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo przenoszenia danych.

Kupujący ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl